Orange County Basketball Camps, Club Teams, Leagues, Tournaments, Training
4-2-2014

Kickoff 2014

The Kickoff Tournament 2014

March 22-23, 2013
1500 South Anaheim Boulevard
Anaheim, CA 92805

Please select the games you would like to see from the menu in the top right corner.

@OpenGymPremier: Follow on Twitter and Instagram for tournament updates
#OGPKickoff: Share your pictures and tweets with this hashtag.

@OPENGYMPREMIER
#OGPKickoff

8U - 2nd Grade

Pool AWL

22
Pool A
22
Pool A
04
Pool A
41
Pool A
32
Pool A
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
A1
SGV 2 Blue44
Inland Force25
10:00 AM
A1
Jr. Hoops15
Inland Force11
11:00 AM
A1
SGV 2 Blue14
Team Dojo13
2:00 PM
A1
Team Dojo26
Pro Skills14
4:00 PM
A1
Jr. Hoops27
Pro Skills29
9:00 AM
A1
Pro Skills24
SGV 2 Blue26
9:00 AM
A2
Team Dojo21
Inland Force9
11:00 AM
A1
Jr. Hoops26
SGV 2 Blue21
11:00 AM
A2
Pro Skills32
Inland Force27
12:00 PM
A1
Jr. Hoops13
Team Dojo33
2:00 PM
A1
Team Dojo25
SGV 2 Blue17

9U Gold - 3rd Grade

Pool AWL

03
Pool A Gold
40
Pool A Gold
12
Pool A Gold
11
Pool A Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
A2
Dominators Green20
CBC44
11:00 AM
A2
CBC19
Open Gym Premier Black14
11:00 AM
A4
Dominators Green20
Inland Force21
1:00 PM
A1
Open Gym Premier Black27
Inland Force24
10:00 AM
A2
Inland Force23
CBC29
12:00 PM
A2
Future Ballers28
Dominators Green26
4:00 PM
A1
CBC26
Future Ballers25

9U Silver - 3rd Grade

Pool AWL

02
Pool A Gold
21
Pool A Silver
03
Pool A Silver
40
Pool A Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
B1
Open Gym Premier Blue0
Future Ballers2
11:00 AM
B1
Open Gym Premier Blue16
Irvine Jokers20
1:00 PM
A2
Open Gym Premier Black18
SGV 3 Blue41
3:00 PM
A1
Irvine Jokers10
SGV 3 Blue26
12:00 PM
A4
Irvine Jokers2
Open Gym Premier Black0
1:00 PM
A1
Open Gym Premier Blue8
SGV 3 Blue45
3:00 PM
A1
SGV 3 Blue32
Irvine Jokers 14

10U Gold - 4th Grade

Pool AWL

40
Pool A Gold
12
Pool A Gold
21
Pool A Gold
03
Pool A Gold
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
B2
Yorba Linda Core20
Team Dojo46
11:00 AM
B2
Yorba Linda Core28
Inland Force37
1:00 PM
A4
Team Dojo47
SoCal Pride15
3:00 PM
A2
Inland Force49
SoCal Pride27
10:00 AM
A4
Team Dojo39
Inland Force28
11:00 AM
A4
Yorba Linda Core51
SoCal Pride32
1:00 PM
A2
Team Dojo39
Inland Force 19

10U Silver - 4th Grade

Pool AWL

02
Pool A Silver
00
Pool A Silver
11
Pool A Silver

Pool BWL

00
Pool B Silver
30
Pool B Silver
12
Pool B Silver
03
Pool B Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
B4
CAVS 9U49
United Sports Training26
9:00 AM
C1
Open Gym Premier Black29
Baseline to Baseline Gold28
11:00 AM
B4
CAVS 9U24
Kaba Lightning19
11:00 AM
C1
Baseline to Baseline Gold35
Rising Stars of America38
12:00 PM
A1
Open Gym Premier Black33
Jr. Hoops32
2:00 PM
A2
Jr. Hoops41
Rising Stars of America26
2:00 PM
A4
United Sports Training51
Kaba Lightning41
10:00 AM
B1
Jr. Hoops38
Baseline to Baseline Gold28
12:00 PM
B1
Open Gym Premier Black34
Rising Stars of America22
2:00 PM
B1
A1 CAVS 9U43
B2 Junior Hoops27
2:00 PM
B2
B1 Open Gym Premier Black 48
A2 United Sports Training39
3:00 PM
A2
A3 Kaba Lightning41
B3 Rising Stars of America44
4:00 PM
A2
Winner A1/B2 Cavs 9U27
Winner B1/A2 Open Gym Premier Black39

10U Bronze - 4th Grade

Pool AWL

21
Pool A Bronze
12
Pool A Bronze
30
Pool A Bronze
03
Pool A Bronze
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
10:00 AM
A2
Baseline to Baseline Silver12
Open Gym Premier Blue15
10:00 AM
A4
SNU Showtime50
I Am Rockfish11
12:00 PM
A2
Baseline to Baseline Silver18
SNU Showtime40
12:00 PM
A4
I Am Rockfish32
Open Gym Premier Blue24
9:00 AM
A4
Baseline to Baseline Silver20
I Am Rockfish42
11:00 AM
B1
Open Gym Premier Blue13
SNU Showtime43
1:00 PM
A4
First Place Pool A SNU Showtime49
Second Place Pool A I Am Rockfish 20

11U Gold - 5th Grade

Pool AWL

11
Pool A Gold
20
Pool A Gold
02
Pool A Gold

Pool BWL

20
Pool B Gold
02
Pool B Gold
11
Pool B Gold

Pool CWL

20
Pool C Gold
11
Pool C Gold
02
Pool C Gold

Pool DWL

20
Pool D Gold
11
Pool D Gold
02
Pool D Gold
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
C2
Gametime Elite54
SoCal Pride27
9:00 AM
C4
Baseline to Baseline Gold20
Inland Force White23
10:00 AM
B1
Gametime Elite42
Newport Lightning Black34
11:00 AM
C2
Baseline to Baseline Gold20
San Diego Sabers Elite43
12:00 PM
B1
Newport Lightning Black49
SoCal Pride27
1:00 PM
B1
San Diego Sabers Elite34
Inland Force White45
2:00 PM
B1
Inland Force Black42
Anaheim Regulators23
3:00 PM
A4
Dominators22
Coastal Elite15
4:00 PM
A2
Inland Force Black47
Van Ness Stars16
4:00 PM
A4
Corona Lakers15
Dominators30
6:00 PM
A1
Van Ness Stars24
Anaheim Regulators36
6:00 PM
A2
Corona Lakers35
Coastal Elite31
9:00 AM
B1
A1 Gametime Elite53
B2 Anaheim Regulators 33
9:00 AM
B2
B1 Inland Force Black35
A2 Newport Lightning Black23
11:00 AM
B2
C1 Inland Force White31
D2 Corona Lakers23
11:00 AM
B4
D1 Dominators26
C2 San Diego Sabers Elite49
12:00 PM
B2
A3 So Cal Pride27
B3 Van Ness Stars37
12:00 PM
B4
C3 Baseline 2 Baseline Gold39
D3 Coastal Elite22
1:00 PM
B1
Winner A1/B2 Gametime Elite46
Winner B1/A2 Inland Foce Black 45
1:00 PM
B2
Winner C1/D2 Inland Force White30
Winner D1/C2 San Diego Sabers Elite34
3:00 PM
A4
Gametime Elite 57
San Diego Sabers Elite 54

11U Silver - 5th Grade

Pool AWL

03
Pool A Silver
12
Pool A Silver
21
Pool A Silver
30
Pool A Silver

Pool BWL

12
Pool B Silver
03
Pool B Silver
30
Pool B Silver
21
Pool B Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
10:00 AM
B2
SGV 4 Blue13
San Diego Sabers Black25
10:00 AM
B4
Show Time Basketball37
Burbank Raptors44
12:00 PM
B2
SGV 4 Blue25
Burbank Raptors66
12:00 PM
B4
San Diego Sabers Black27
Show Time Basketball35
1:00 PM
B2
Solana Beach Cats39
SCV Playmakers 10U33
3:00 PM
B1
SCV Playmakers 10U34
I Am Rockfish36
3:00 PM
B2
Solana Beach Cats26
Open Gym Premier Black36
5:00 PM
A1
Open Gym Premier Black39
I Am Rockfish38
10:00 AM
B2
SGV 4 Blue18
Show Time Basketball31
11:00 AM
C1
San Diego Sabers Black21
Burbank Raptors39
11:00 AM
C2
Open Gym Premier Black38
SCV Playmakers 10U32
11:00 AM
C4
I Am Rockfish23
Solana Beach Cats29
2:00 PM
B4
First Place Pool A Open Gym Premier Black35
First Place Pool B Burbank Raptors58

11U Bronze - 5th Grade

Pool AWL

12
Pool A Bronze
21
Pool A Bronze
21
Pool A Bronze
12
Pool A Bronze

Pool BWL

30
Pool B Bronze
12
Pool B Bronze
03
Pool B Bronze
21
Pool B Bronze
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
D1
Jr. Hoops35
Open Gym Premier Blue29
10:00 AM
C1
Baseline to Baseline Silver46
Open Gym Premier Orange16
11:00 AM
C4
Wolfpack Basketball40
Jr. Hoops48
12:00 PM
C1
Baseline to Baseline Silver36
Irvine Jokers47
1:00 PM
B4
Open Gym Premier Blue40
Dominators34
2:00 PM
B2
Open Gym Premier Orange14
Kings Basketball Academy White54
3:00 PM
B4
Wolfpack Basketball29
Dominators31
4:00 PM
B1
Kings Basketball Academy White29
Irvine Jokers37
10:00 AM
C1
Wolfpack Basketball32
Open Gym Premier Blue24
10:00 AM
C2
Dominators2
Jr. Hoops0
1:00 PM
B4
Irvine Jokers42
Open Gym Premier Orange15
1:00 PM
C1
Baseline to Baseline Silver21
Kings Basketball Academy White45
3:00 PM
B1
Dominators W
Irvine Jokers L

12U Gold - 6th Grade

Pool AWL

02
Pool A Gold
20
Pool A Gold
11
Pool A Gold

Pool BWL

11
Pool B Gold
02
Pool B Gold
20
Pool B Gold

Pool CWL

11
Pool C Gold
00
Pool C Gold
21
Pool C Gold

Pool DWL

02
Pool D Gold
00
Pool D Gold
20
Pool D Gold
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
D2
SGV 5 Blue2
United Sports Training0
11:00 AM
D1
SGV 5 Blue44
Anaheim Regulators28
11:00 AM
D2
CAVS24
Jr. Hoops Blue33
12:00 PM
C2
CAVS27
I Am Rockfish Black40
1:00 PM
C1
Anaheim Regulators0
United Sports Training2
1:00 PM
C2
Baseline to Baseline32
Smokee's Panthers33
2:00 PM
B4
RC Bulls Elite46
Kid Hoops27
3:00 PM
C1
Jr. Hoops Blue39
I Am Rockfish Black18
3:00 PM
C2
Baseline to Baseline32
San Diego Sabers Black33
4:00 PM
B2
RC Bulls Elite60
Fundamentals51
5:00 PM
A4
Smokee's Panthers24
San Diego Sabers Black34
6:00 PM
A4
Fundamentals45
Kid Hoops46
10:00 AM
C4
A1 Jr. Hoops Blue38
B2 Kid Hoops36
10:00 AM
D1
B1 RC Bulls47
A2 I Am Rockfish43
12:00 PM
C2
C1 SGV41
D2 Smokees Panthers39
12:00 PM
C4
D1 San Diego Sabers43
C2 United Sports Training26
12:00 PM
D1
A3 Cavs54
B3 Fundamentals39
12:00 PM
D2
C3 OGP30
D3 Baseline 2 Baseline23
2:00 PM
C1
Winner A1/B2 Jr. Hoops51
Winner B1/A2 RC Bulls57
2:00 PM
C2
Winner C1/D2 SGV 5 Blue32
Winner D1/C2 San Diego Sabers Black18
4:00 PM
A4
RC Bulls51
SGV 5 Blue42

12U Silver - 6th Grade

Pool AWL

20
Pool A Silver
11
Pool A Silver
02
Pool A Silver

Pool BWL

02
Pool B Silver
20
Pool B Silver
11
Pool B Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
10:00 AM
C2
SGV 6 Blue34
Gamepoint33
10:00 AM
C4
Kings Basketball Academy White55
Open Gym Premier Black15
12:00 PM
C4
SGV 6 Blue22
Dominators Green44
12:00 PM
D1
Kings Basketball Academy White42
Solana Beach Cats26
2:00 PM
C1
Dominators Green65
Gamepoint43
2:00 PM
C2
Solana Beach Cats45
Open Gym Premier Black44
9:00 AM
C2
A1 Kings Basketball Academy White48
B2 SGV 6 Blue33
10:00 AM
D2
B1 Dominators Green35
A2 Solana Beach Cats22
12:00 PM
D4
Winner A1/B2 Kings Basketball Academy White29
Winner B1/A2 Dominators49
1:00 PM
C2
B3 OGP30
A3 Gamepoint41

12U Bronze - 6th Grade

Pool AWL

12
Pool A Bronze
03
Pool A Bronze
21
Pool A Bronze
30
Pool A Bronze

Pool BWL

21
Pool B Bronze
00
Pool B Bronze
03
Pool B Bronze
30
Pool B Bronze
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
D4
Gamepoint28
Wolfpack Basketball34
10:00 AM
D1
Open Gym Premier Blue20
Dominators Grey37
11:00 AM
D4
Gamepoint37
I Am Rockfish Grey36
1:00 PM
C4
Pac Rim15
Wolfpack Basketball59
2:00 PM
C4
Gameface32
Dominators Grey18
4:00 PM
B4
Open Gym Premier Blue27
Edge28
4:00 PM
C1
Pac Rim29
I Am Rockfish Grey66
5:00 PM
B1
Gameface50
Edge19
11:00 AM
D1
I Am Rockfish Grey23
Wolfpack Basketball42
11:00 AM
D2
Pac Rim17
Gamepoint40
1:00 PM
C4
Open Gym Premier Blue15
Gameface44
1:00 PM
D1
Edge21
Dominators Grey35
3:00 PM
B2
First Place Pool A Gameface26
First Place Pool B Wolfpack30

13U Gold - 7th Grade

Pool AWL

12
Pool A Gold
21
Pool A Gold
03
Pool A Gold
30
Pool A Gold

Pool BWL

12
Pool B Gold
00
Pool B Gold
30
Pool B Gold
12
Pool B Gold

Pool CWL

21
Pool C Gold
12
Pool C Gold
21
Pool C Gold
12
Pool C Gold

Pool DWL

02
Pool D Gold
21
Pool D Gold
30
Pool D Gold
12
Pool D Gold
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
F1
CBC44
I-10 Celtics Black52
10:00 AM
D2
Team Dojo39
Gamepoint21
10:00 AM
D4
Open Gym Premier Platinum76
ELA Scholar's Elite54
10:00 AM
F1
Newport Lightning Black36
Open Gym Premier Elite29
11:00 AM
F1
CBC44
Fundamentals37
12:00 PM
D2
Earl Watson Elite Future Stars66
Newport Lightning Black60
12:00 PM
D4
Gamepoint40
Open Gym Premier Platinum37
12:00 PM
F1
ELA Scholar's Elite41
Team Dojo69
1:00 PM
D1
Inland Force16
Open Gym Premier Elite50
1:00 PM
D2
Bay Area Orangemen18
I-10 Celtics Black45
2:00 PM
D1
Burbank Raptors White51
San Diego Wildcats42
4:00 PM
C2
San Diego Wildcats47
Kings Basketball Academy Black43
4:00 PM
C4
Riverside Matrix67
Burbank Raptors White38
4:00 PM
D1
Fundamenals44
Bay Area Orangemen47
4:00 PM
D2
Earl Watson Elite Future Stars0
Inland Force2
6:00 PM
B1
Riverside Matrix51
Kings Basketball Academy Black39
10:00 AM
D4
ELA Scholar's Elite40
Gamepoint30
11:00 AM
D4
San Diego Wildcats37
Riverside Matrix49
11:00 AM
F1
Open Gym Premier Platinum35
Team Dojo45
12:00 PM
F1
Burbank Raptors White58
Kings Basketball Academy Black49
12:00 PM
F2
CBC35
Bay Area Orangemen32
12:00 PM
G1
I-10 Celtics Black59
Fundamentals20
12:00 PM
G2
Newport Lightning Black64
Inland Force13
12:00 PM
H1
Earl Watson Elite Future Stars0
Open Gym Premier Elite2
3:00 PM
B4
A1 Riverside Matrix36
B1 Team Dojo51
3:00 PM
C1
C1 Newport Lightning25
D1 I-10 Celtics Black43
5:00 PM
A1
Winner A1/B1 Team Dojo49
Winner C1/D1 I-10 Celtics Black41

13U Silver - 7th Grade

Pool AWL

03
Pool A Silver
21
Pool A Silver
12
Pool A Silver
30
Pool A Silver

Pool BWL

11
Pool B Silver
00
Pool B Silver
30
Pool B Silver
11
Pool B Silver

Pool CWL

12
Pool C Silver
03
Pool C Silver
21
Pool C Silver
30
Pool C Silver

Pool DWL

12
Pool D Silver
03
Pool D Silver
30
Pool D Silver
21
Pool D Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
F2
United Sports Training57
Newport Lightning Green27
9:00 AM
G1
Kings Basketball Academy White44
ELA Scholar's Select33
10:00 AM
F2
I Am Rockfish Black42
Open Gym Premier YL37
11:00 AM
F2
King's Basketball Academy White30
Open Gym Premier YL44
11:00 AM
G1
Solana Beach Cats39
Newport Lightning Green40
12:00 PM
F2
Open Gym Premier Black30
NGA Stars40
1:00 PM
D4
I Am Rockfish Black57
ELA Scholar's Select33
1:00 PM
F1
United Sports Training26
The Basketball Factory45
2:00 PM
D2
Baseline to Baseline31
NGA Stars37
2:00 PM
D4
Shepard Sports50
Open Gym Premier Black23
3:00 PM
C4
The Basketball Factory75
Solana Beach Cats14
3:00 PM
D1
OGP Grey52
Edge41
4:00 PM
D4
LA Elite34
Dominators42
4:00 PM
F1
Shepard Sports52
Baseline to Baseline45
5:00 PM
B2
Dominators46
OGP Grey45
6:00 PM
B2
LA Elite43
Edge40
9:00 AM
C4
OC Premier YL67
ELA Scholar's Select40
9:00 AM
D1
The Basketball Factory47
Newport Lightning Green18
9:00 AM
D2
NGA Stars42
Shepard Sports26
10:00 AM
F1
Edge40
Dominators43
10:00 AM
F2
OGP Grey57
LA Elite25
10:00 AM
G1
Baseline to Baseline47
Open Gym Premier Black38
11:00 AM
F2
Kings Basketball Academy White22
I Am Rockfish Black36
11:00 AM
G1
Solana Beach Cats28
United Sports Training53
1:00 PM
D2
A1 Dominators21
B1 I Am Rockfish33
1:00 PM
D4
C1 The Basketball Factory55
D1 NGA Stars63
3:00 PM
C2
Winner A1/B1 Rockfish30
Winner C1/D1 NGA Stars52

13U Bronze - 7th Grade

Pool AWL

03
Pool A Bronze
21
Pool A Bronze
30
Pool A Bronze
12
Pool A Bronze

Pool BWL

30
Pool B Bronze
12
Pool B Bronze
21
Pool B Bronze
03
Pool B Bronze
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
10:00 AM
G1
Irvine Jokers29
Open Gym Premier Blue42
10:00 AM
G2
I Am Rockfish Grey24
Downey Elite Basketball47
12:00 PM
G1
Open Gym Premier Blue31
I Am Rockfish Grey46
1:00 PM
F2
Irvine Jokers14
Downey Elite Basketball54
1:00 PM
G1
Open Gym Premier Orange38
Diamond Bar Celtics33
3:00 PM
D2
Open Gym Premier Orange2
Just Basketball0
3:00 PM
D4
Diamond Bar Celtics33
San Diego Matrix46
5:00 PM
B4
Just Basketball0
San Diego Matrix2
9:00 AM
D4
Irvine Jokers43
I Am Rockfish Grey56
10:00 AM
G2
Open Gym Premier Orange52
San Diego Matrix37
11:00 AM
G2
Downey Elite Basketball57
Open Gym Premier Blue21
11:00 AM
H1
Diamond Bar Celtics2
Just Basketball0
1:00 PM
F1
First Place Pool A Downey Elite47
First Place Pool B San Diego Matrix35

14U Gold - 8th Grade

Pool AWL

20
Pool A Gold
02
Pool A Gold
11
Pool A Gold

Pool BWL

11
Pool B Gold
11
Pool B Gold
11
Pool B Gold

Pool CWL

11
Pool C Gold
20
Pool C Gold
02
Pool C Gold

Pool DWL

02
Pool D Gold
11
Pool D Gold
20
Pool D Gold
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
G2
Pac Rim33
Open Gym Premier Elite38
11:00 AM
G2
Tucson Spartans/Dynasty50
Pac Rim27
12:00 PM
G2
Open Gym Premier Elite34
Tucson Spartans/Dynasty45
1:00 PM
G2
Rising Stars of America28
NJB Elite43
3:00 PM
F1
RC Bulls Elite61
United Sports Training39
3:00 PM
F2
Rising Stars of America54
JSK42
3:00 PM
G1
Fundamentals42
Surf City52
5:00 PM
C1
RC Bulls Elite53
Gameface60
5:00 PM
C2
Surf City37
Inland Force27
5:00 PM
C4
NJB Elite50
JSK30
7:00 PM
A1
Gameface53
United Sports Training54
7:00 PM
A2
Inland Force55
Fundamentals33
9:00 AM
F1
B1 RC Bulls44
A2 Rising Stars of America39
10:00 AM
H1
A1 NJB Elite36
B2 Gameface47
10:00 AM
H2
D1 Surf City60
C2 Open Gym Premier30
11:00 AM
H2
C1 Tucson Spartans/Dynasty37
D2 Inland Force54
1:00 PM
F2
Winner B1/A2 RC Bulls 40
Winner A1/B2 Gameface45
1:00 PM
G1
Winner C1/D2 Inland Force40
Winner D1/C2 Surf City48
2:00 PM
C4
A3 JSK42
B3 United Sports Training43
2:00 PM
D1
C3 Pac Rim38
D3 Fundamentals41
3:00 PM
C4
Winner B1/A2 vs. Winner A1/B2 Gameface42
Winner C1/D2 vs. Winner D1/C2 Surf City57

14U Silver - 8th Grade

Pool AWL

21
Pool A Silver
21
Pool A Silver
21
Pool A Silver
03
Pool A Silver

Pool BWL

22
Pool B Silver
04
Pool B Silver
13
Pool B Silver
40
Pool B Silver
31
Pool B Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
H1
I Am Rockfish42
NGA Stars49
10:00 AM
H1
San Diego Matrix28
SGV 8 Blue40
11:00 AM
H1
San Diego Matrix2
Open Gym Premier Platinum0
12:00 PM
H1
NGA Stars57
SGV 8 Blue38
2:00 PM
F2
Open Gym Premier Platinum35
I Am Rockfish49
3:00 PM
G2
Baseline to Baseline25
Open Gym Premier Black47
3:00 PM
H1
Kings Basketball Academy White33
Shepard Sports31
5:00 PM
D1
Shepard Sports65
Baseline to Baseline35
5:00 PM
D2
Kings Basketball Academy White25
Open Gym Premier Black26
9:00 AM
F2
Open Gym Premier Platinum30
SGV 8 Blue46
10:00 AM
I1
San Diego Matrix26
NGA Stars38
11:00 AM
I1
SGV 8 Blue45
I Am Rockfish32
1:00 PM
G2
Kings Basketball Academy White36
Baseline to Baseline30
1:00 PM
H1
Open Gym Premier Black33
Shepard Sports55
2:00 PM
D2
Open Gym Premier Platinum43
NGA Stars49
2:00 PM
D4
San Diego Matrix29
I Am Rockfish42
4:00 PM
B2
A1 Shepard Sports51
B1 NGA Stars52

14U Bronze - 8th Grade

Pool AWL

40
Pool A Bronze
31
Pool A Bronze
03
Pool A Bronze
12
Pool A Bronze
13
Pool A Bronze
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
10:00 AM
H2
Open Gym Premier Orange19
Newport Lightning Green51
12:00 PM
H2
Open Gym Premier Orange11
Gameface61
1:00 PM
H1
Open Gym Premier Blue38
Newport Lightning Green40
2:00 PM
G1
Open Gym Premier Blue39
Dribble Threat36
5:00 PM
D4
Dribble Threat13
Gameface51
1:00 PM
I2
Newport Lightning Green24
Gameface37
2:00 PM
F1
Open Gym Premier Orange21
Dribble Threat32
2:00 PM
F2
Gameface32
Open Gym Premier Blue26
3:00 PM
D2
Dribble Threat19
Newport Lightning Green38
5:00 PM
A2
A1 Gameface48
A2 Newport Lightning42

15U

Pool AWL

00
Pool A
12
Pool A
03
Pool A
21
Pool A
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
11:00 AM
H2
Calabasas Chaos52
Earl Watson Elite Stars of Future36
2:00 PM
G2
Calabasas Chaos72
San Diego Matrix Frosh34
3:00 PM
H2
Earl Watson Elite Stars of Future55
Open Gym Premier 15U Blue43
5:00 PM
F1
San Diego Matrix Frosh46
Open Gym Premier 15U Blue42
12:00 PM
H2
Calabasas Chaos80
Open Gym Premier 15U Blue49
1:00 PM
H2
San Diego Matrix Frosh31
Earl Watson Elite Stars of Future55
2:00 PM
G1
A1 Calabasas Chaos65
A2 Earl Watson Elite Future Stars62

16U #1

Pool AWL

11
Pool A Gold
21
Pool A Gold
02
Pool A Gold

Pool BWL

11
Pool B Gold
02
Pool B Gold
20
Pool B Gold

Pool CWL

11
Pool C Gold
11
Pool C Gold
11
Pool C Gold

Pool DWL

30
Pool D Gold
00
Pool D Gold
00
Pool D Gold
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
9:00 AM
H2
Yorba Linda Pumas 15U44
High Desert Trojans31
11:00 AM
I1
Yorba Linda Pumas 15U57
Dune Citi 16U36
2:00 PM
H1
Beast Up JV49
D1 Basketball 16U Black47
2:00 PM
H2
High Desert Trojans51
Dune Citi 16U43
3:00 PM
I1
Open Gym Premier 16U Elite74
SBA Rebels22
4:00 PM
F2
Earl Watson Elite 15U Black56
D1 Basketball 16U Red34
4:00 PM
G1
Yorba Linda Pumas JV49
Beast Up JV23
5:00 PM
F2
Earl Watson Elite 15U Silver64
Open Gym Premier 16U Elite33
6:00 PM
B4
D1 Basketball 16U Red30
Bricksquad Firebirds JV43
6:00 PM
C1
Earl Watson Elite 15U Silver99
SBA Rebels30
7:00 PM
A4
Yorba Linda Pumas JV37
D1 Basketball 16U Black44
7:00 PM
B1
Earl Watson Elite 15U Black42
Bricksquad Firebirds JV47
9:00 AM
G1
C3 Beast Up JV23
D3 Dune Citi Varsity59
11:00 AM
I2
A1 Earl Watson Elite Silver57
B2 Earl Watson Elite Black50
12:00 PM
I1
B1 Bricksquad Firebirds JV43
A2 Open Gym Premier Elite30
1:00 PM
I1
A3 SBA Rebels45
B3 D1 Basketball 16U Red51
2:00 PM
G2
C1 Yorba Linda Pumas JV50
D2 High Desert Trojans JV41
2:00 PM
H1
D1 Yorba Linda Pumas 15U54
C2 D1 Basketball Black20
3:00 PM
D4
Winner A1/B2 Earl Watson Elite 15U Silver42
Winner B1/A2 Bricksquad Firebirds JV34
3:00 PM
F1
Winner C1/D2 Yorba Linda Pumas JV 44
Winner D1/C2 Yorba Linda Pumas 15U59
5:00 PM
A4
Earl Watson Elite 15U Silver53
Yorba Linda Pumas 15U57

16U #2

Pool AWL

20
Pool A Silver
11
Pool A Silver
02
Pool A Silver

Pool BWL

21
Pool B Silver
21
Pool B Silver
21
Pool B Silver
03
Pool B Silver
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
2:00 PM
I1
Baseline to Baseline JV67
Open Gym Premier 15U Black53
4:00 PM
G2
Edge JV37
Open Gym Premier 16U Black52
4:00 PM
H1
Baseline to Baseline JV38
San Diego Matrix JV41
5:00 PM
G1
Open Gym Premier 16U Black45
Inland Havoc 16U17
6:00 PM
C2
Open Gym Premier 16U Blue46
Edge JV52
6:00 PM
C4
Open Gym Premier 15U Black42
San Diego Matrix JV46
7:00 PM
B2
Open Gym Premier 16U Blue44
Inland Havoc 16U21
2:00 PM
H2
Open Gym Premier 16U Black22
Open Gym Premier 16U Blue59
2:00 PM
I1
Edge JV64
Inland Havoc 16U30
3:00 PM
F2
B3 Open Gym Premier 16U Blue26
A3 Open Gym Premier 15U Black58
3:00 PM
G1
A1 San Diego Matrix JV71
B2 Edge45
3:00 PM
G2
B1 Open Gym Premier 16U Black41
A2 Baseline 2 Baseline JV51
5:00 PM
B1
Winner A1/B2 San Diego Matrix43
Winner B1/A2 Baseline to Baseline54

17U

Pool AWL

11
Pool A
20
Pool A
02
Pool A

Pool BWL

21
Pool B
12
Pool B
03
Pool B
30
Pool B

Pool CWL

02
Pool C
11
Pool C
20
Pool C

Pool DWL

20
Pool D
02
Pool D
11
Pool D
Date
Time
Court
HomeScore
VisitorScore
12:00 PM
I1
Earl Watson Elite 16U Silver51
West Coast Warriors34
1:00 PM
H2
Beast Up Varsity49
Icemen #352
1:00 PM
I1
Inland Havoc 17U32
Icemen #251
2:00 PM
I2
Inland Havoc 17U26
Earl Watson Elite 16U Silver52
3:00 PM
I2
Beast Up Varsity57
Open Gym Premier 17U Black70
4:00 PM
H2
High Desert Trojans Varsity48
Icemen #153
4:00 PM
I1
Downey Elite Basketball 17U49
Earl Watson Elite 16U Black51
4:00 PM
I2
Icemen #254
West Coast Warriors50
5:00 PM
G2
West Coast Spartans46
Icemen #161
5:00 PM
H1
Downey Elite Basketball 17U33
The Basketball Factory52
6:00 PM
D1
Icemen #342
Open Gym Premier 17U Black76
7:00 PM
B4
West Coast Spartans55
High Desert Trojans Varsity66
7:00 PM
C1
The Basketball Factory36
Earl Watson Elite 16U Black42
9:00 AM
G2
Earl Watson Elite 16U Silver62
Icemen #237
12:00 PM
I2
Inland Havoc 17U47
West Coast Warriors46
3:00 PM
H1
A1 Icemen #145
B1 Earl Watson Elite 16U Silver60
3:00 PM
H2
C1 Earl Watson Elite Black52
D1 Open Gym Premier 17U Black37
4:00 PM
B4
A2 High Desert Trojans Varsity64
B2 Icemen #252
4:00 PM
C1
C2 The Basketball Factory44
D2 Icemen #328
4:00 PM
C2
A3 West Coast Spartans63
B3 Icemen #345
4:00 PM
C4
C3 Downey Elite67
D3 Beast Up Varsity46
5:00 PM
B2
Winner A1/B1 Earl Watson Elite 16U Silver51
Winner C1/D1 Earl Watson Elite 16U Black52

TOP