Orange County Basketball Camps, Club Teams, Leagues, Tournaments, Training
12-28-2014

Winter Challenge 2014

Winter Challenge Tournament 2014

December 20-21, 2014
1500 South Anaheim Boulevard
Anaheim, CA 92805

Please select the games you would like to see from the menu in the top right corner.

You can click on your team name in the pools for individual schedules.

@OpenGymPremier: Follow on Twitter and Instagram for tournament updates
#OGPChallenge: Share your pictures and tweets with this hashtag.

@OPENGYMPREMIER
#OGPCHALLENGE

8U - 2rd Grade

Pool AWLR

00
Pool A
12
Pool A
20
Pool A
01
Pool A
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
A1
Lights Out11
SGV 2 Blue17
11:00 AM
A1
Lights Out11
ESP Stars19
11:00 AM
A2
Cal Supreme17
SGV 2 Blue6
1:00 PM
A1
Cal Supreme3
ESP Stars34
9:00 AM
A1
ESP Stars35
SGV 2 Blue17
9:00 AM
A2
Lights Out12
Cal Supreme11
11:00 AM
A1
A1 ESP Stars15
A2 Cal Supreme4

9U Gold - 3rd Grade

Pool AWLR

10
Pool AGold
10
Pool AGold
02
Pool AGold
02
Pool AGold
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
A1
Jr Hoops Blue14
SGV 3 Blue21
12:00 PM
A1
SGV 3 Blue15
IEBP0
12:00 PM
A2
Jr Hoops Blue21
South Bay Mambas10
2:00 PM
A1
South Bay Mambas22
IEBP20
10:00 AM
A1
SGV 3 Blue32
South Bay Mambas22
10:00 AM
A2
IEBP0
Jr Hoops Blue15
12:00 PM
A1
A1 SGV 3 Blue25
A2 Jr Hoops Blue35

9U Silver - 3rd Grade

Pool AWLR

01
Pool ASilver
20
Pool ASilver
11
Pool ASilver
10
Pool ASilver
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
12:00 PM
A4
Vegas Panthers15
Open Gym Premier Black19
3:00 PM
A1
SD Next Generation25
Open Gym Premier Black30
4:00 PM
A1
Vegas Panthers37
NEBA25
6:00 PM
A1
NEBA26
SD Next Generation42
12:00 PM
A2
SD Next Generation33
Vegas Panthers12
12:00 PM
A4
Open Gym Premier Black12
NEBA16
3:00 PM
C4
A1 Open Gym Premier Black21
A2 SD Next Generation33

9U Bronze - 3rd Grade

Pool AWLR

00
Pool ABronze
11
Pool ABronze
02
Pool ABronze

Pool BWLR

20
Pool BBronze
00
Pool BBronze
00
Pool BBronze
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
A2
Team Nikos White10
Jr. Hoops White18
10:00 AM
A2
Team Nikos Black33
JW Basketball7
11:00 AM
A4
Team Nikos White22
Socal Elite Raptors Black30
12:00 PM
B1
Team Nikos Black54
LA Elite15
1:00 PM
A2
Jr. Hoops White17
Socal Elite Raptors Black20
2:00 PM
A2
LA Elite24
JW Basketball23
9:00 AM
I4
JW Basketball23
LA Elite24
10:00 AM
A4
A1 Team Nikos Black43
B2 Jr. Hoops White10
10:00 AM
B1
B1 Socal Elite Raptors Black22
A2 LA Elite10
1:00 PM
A1
A3 JW Basketball18
B3 Team Nikos32
1:00 PM
A2
Winner A1/B2 Team Nikos Black31
Winner B1/A2 Socal Elite Raptors Black14

10U Gold - 4th Grade

Pool AWLR

00
Pool AGold
00
Pool AGold
20
Pool AGold

Pool BWLR

00
Pool BGold
20
Pool BGold
01
Pool BGold
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
A4
Dominators Green14
IEBP36
11:00 AM
B1
Dominators Green22
SoCal Elite Raptors Black21
1:00 PM
A4
SoCal Elite Raptors Black12
IEBP32
1:00 PM
B1
Jr. Hoops43
Earl Watson Elite21
3:00 PM
A2
Jr. Hoops33
AFB Academy of Future Ballers48
5:00 PM
A1
Earl Watson Elite23
AFB Academy of Future Ballers55
11:00 AM
A2
A1 IEBP48
B2 Jr.Hoops25
11:00 AM
A4
B1 AFB Academy of Future Ballers42
A2 Dominators Green34
1:00 PM
A4
A3 Socal Elite Raptors Black30
B3 Earl Watson Elite22
1:00 PM
B1
Winner A1/B2 IEBP29
Winner B1/A2 AFB Academy of Future Ballers41

10U Silver - 4th Grade

Pool AWLR

02
Pool ASilver
01
Pool ASilver
22
Pool ASilver
00
Pool ASilver
03
Pool ASilver
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
B1
SGV 4 Blue16
Slam N Jam12
9:00 AM
B2
Team Nikos Black45
E2BA29
11:00 AM
B2
SGV 4 Blue35
Team Nikos White19
11:00 AM
B4
Team Nikos Black39
Slam N Jam32
1:00 PM
B2
E2BA23
Team Nikos White26
12:00 PM
B1
Team Nikos Black32
SGV 4 Blue22
12:00 PM
B2
Slam N Jam33
E2BA27
1:00 PM
B2
Slam N Jam29
Team Nikos White31
2:00 PM
A2
SGV 4 Blue37
E2BA15
2:00 PM
A4
Team Nikos Black40
Team Nikos White30
4:00 PM
A1
A1 SGV 4 Blue31
A2 Team Nikos Black26

10U Bronze - 4th Grade

Pool AWLR

00
Pool ABronze
02
Pool ABronze
10
Pool ABronze
03
Pool ABronze

Pool BWLR

01
Pool BBronze
11
Pool BBronze
11
Pool BBronze
10
Pool BBronze
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
A4
Lights Out17
Open Gym Premier Black19
11:00 AM
C1
Socal Elite Raptors Grey32
OC Raptors12
1:00 PM
B4
Lights Out33
Dominators Grey16
1:00 PM
C1
JW Basketball26
Socal Elite Raptors Grey32
3:00 PM
A4
OC Raptors12
I Am Rockfish51
3:00 PM
B1
Open Gym Premier Black35
Team Nikos Blue26
5:00 PM
A2
Dominators Grey35
Team Nikos Blue26
5:00 PM
A4
I Am Rockfish34
JW Basketball21
9:00 AM
A4
OC Raptors14
JW Basketball47
9:00 AM
B1
I Am Rockfish20
Socal Elite Raptors Grey15
10:00 AM
B2
Lights Out50
Team Nikos Blue15
10:00 AM
B4
Open Gym Premier Black35
Dominators Grey17
12:00 PM
B4
A1 Open Gym Premier Black36
B2 Socal Elite Raptors Grey29
12:00 PM
C1
B1 I Am Rockfish18
A2 Lights Out35
2:00 PM
B1
Winner A1/B2 Open Gym Premier Black34
Winner B1/A2 Lights Out44

11U Gold - 5th Grade

Pool AWLR

10
Pool AGold
02
Pool AGold
00
Pool AGold

Pool BWLR

00
Pool BGold
10
Pool BGold
20
Pool BGold
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
B4
Gamepoint Elite19
Shepherd Sports Red32
11:00 AM
C2
Gamepoint Elite21
Redondo Beach Supreme27
12:00 PM
B2
SGV 5 Blue32
Earl Watson Elite26
2:00 PM
A4
Shepherd Sports Red38
Redondo Beach Supreme41
2:00 PM
B1
RC Bulls Black42
SGV 5 Blue51
4:00 PM
A2
RC Bulls Black25
Earl Watson Elite23
11:00 AM
B1
A1 SGV 5 Blue24
B2 Shepherd Sports Red33
11:00 AM
B2
B1 Redondo Beach Supreme50
A2 RC Bulls Black49
1:00 PM
B4
A3 Earl Watson Elite14
B3 Gamepoint Elite 20
3:00 PM
A1
Winner A1/B2 Shepherd Sports Red25
Winner B1/A2 Redondo Beach Supreme27

11U Silver - 5th Grade

Pool AWLR

00
Pool ASilver
11
Pool ASilver
10
Pool ASilver

Pool BWLR

01
Pool BSilver
01
Pool BSilver
20
Pool BSilver
11
Pool BSilver

Pool CWLR

00
Pool CSilver
11
Pool CSilver
01
Pool CSilver

Pool DWLR

01
Pool DSilver
00
Pool DSilver
20
Pool DSilver
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
C1
Team Nikos Black40
Open Gym Premier Orange20
10:00 AM
B1
Team Nikos White17
Open Gym Premier Elite36
11:00 AM
C4
Team Nikos Black49
Slam N Jam20
12:00 PM
B4
Team Nikos White17
CAVS 11U38
1:00 PM
C2
ARC 10U Elite37
Impact Basketball30
1:00 PM
C4
Slam N Jam23
Open Gym Premier Orange32
1:00 PM
D1
Newport Mesa All-Net36
SNU Showtime40
2:00 PM
B2
Open Gym Premier Elite36
CAVS 11U25
3:00 PM
B4
ARC 10U Elite28
NEBA27
3:00 PM
C1
Newport Mesa All-Net36
Open Gym Premier Blue27
3:00 PM
C2
Impact Basketball39
Irvine Sonics45
5:00 PM
B1
NEBA32
Irvine Sonics37
5:00 PM
B2
Open Gym Premier Blue30
SNU Showtime36
9:00 AM
B2
A1 Open Gym Premier Elite28
C2 Open Gym Premier Orange31
9:00 AM
I2
A3 Team Nikos White39
D3 Open Gym Premier Blue28
10:00 AM
C1
C1 Team Nikos Black23
A2 Cavs 11U 29
11:00 AM
B4
NEBA48
Impact Basketball53
11:00 AM
C1
Irvine Sonics51
ARC 10U Elite49
12:00 PM
C2
Winner A1/C2 Open Gym Premier Orange31
Winner C1/A2 Cavs 11U41
12:00 PM
C4
D2 Newport Mesa All-Net39
C3 Slam N Jam35
1:00 PM
C1
B1 Irvine Sonics30
D1 SNU Showtime45
3:00 PM
A2
Winner A1/C2 vs. C1/A2 CAVS 11U36
Winner B1/D1 SNU Showtime20

11U Bronze - 5th Grade

Pool AWLR

00
Pool ABronze
30
Pool ABronze
30
Pool ABronze
12
Pool ABronze
01
Pool ABronze

Pool BWLR

00
Pool BBronze
30
Pool BBronze
20
Pool BBronze
11
Pool BBronze
10
Pool BBronze
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
C2
Team Nikos Blue29
Socal Elite Raptors Black37
9:00 AM
C4
Pre-Eminent36
Sheperd Sports Blue31
10:00 AM
B2
Team Nikos Grey21
Socal Elite Raptors Grey23
10:00 AM
B4
Attack the Day Bulldogs10
LA Elite28
11:00 AM
D1
Team Nikos Blue26
Sheperd Sports Blue23
11:00 AM
D2
Pre-Eminent24
Open Gym Premier Black22
12:00 PM
C1
Open Gym Premier Black30
Socal Elite Raptors Black31
12:00 PM
C2
Team Nikos Grey18
I Am Rockfish33
2:00 PM
B4
LA Elite27
Socal Elite Raptors Grey37
2:00 PM
C1
Attack The Day Bulldogs12
I Am Rockfish33
9:00 AM
B4
Pre-Eminent25
Socal Elite Raptors Black32
9:00 AM
C1
Team Nikos Blue20
Open Gym Premier Black27
10:00 AM
C2
Team Nikos Grey26
LA Elite22
10:00 AM
C4
Attack the Day Bulldogs23
Socal Elite Raptors Grey40
11:00 AM
C2
Socal Elite Raptors Black29
Shepherd Sports Blue36
12:00 PM
D1
Socal Elite Raptors Grey32
I Am Rockfish45
12:00 PM
D2
Team Nikos Blue22
Pre-Eminent28
1:00 PM
C2
Open Gym Premier Black32
Shepherd Sports Blue38
1:00 PM
C4
I Am Rockfish36
LA Elite21
2:00 PM
B2
Team Nikos Grey31
Attack the Day Bulldogs19
4:00 PM
A2
A1 I Am Rockfish20
B1 Socal Elite Raptors Black19

12U Gold - 6th Grade

Pool AWLR

02
Pool AGold
01
Pool AGold
00
Pool AGold

Pool BWLR

20
Pool BGold
01
Pool BGold
00
Pool BGold

Pool CWLR

11
Pool CGold
00
Pool CGold
10
Pool CGold

Pool DWLR

00
Pool DGold
10
Pool DGold
20
Pool DGold
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
D1
Gametime Elite57
BFT53
9:00 AM
D2
AZ Ventura Vipers Black40
Earl Watson Elite43
10:00 AM
C1
Anaheim Regulators37
Bobcat Dominators48
11:00 AM
D4
AZ Ventura Vipers Black47
South Coast19
11:00 AM
E1
Prodigy Elite12
Rising Stars of America43
11:00 AM
F1
Gametime Elite51
Gamepoint Elite46
12:00 PM
C4
Socal's Finest33
Bobcat Dominators36
1:00 PM
D2
BFT38
Gamepoint Elite17
1:00 PM
D4
Prodigy Elite20
Fresno Next Level58
1:00 PM
E1
South Coast29
Earl Watson Elite32
2:00 PM
C2
Socal's Finest47
Anaheim Regulators53
3:00 PM
C4
Rising Stars of America33
Fresno Next Level22
9:00 AM
C2
A3 Gamepoint Elite46
B3 South Coast14
9:00 AM
C4
C3 Prodigy Elite43
D3 Socal's Finest50
10:00 AM
D1
A1 Gametime Elite36
B2 AZ Ventura Vipers Black53
10:00 AM
D2
B1 Earl Watson Elite36
A2 BFT32
12:00 PM
D4
C1 Rising Stars of America38
D2 Anaheim Regulators34
12:00 PM
E1
D1 Bobcat Dominators43
C2 Fresno Next Level34
2:00 PM
B4
Winner A1/B2 AZ Ventura Vipers Black44
Winner C1/D2 Rising Stars of America42
2:00 PM
C1
Winner B1/A2 Earl Watson Elite49
Winner D1/C2 Bobcat Dominators53
4:00 PM
A4
Winner A1/B2 vs. C1/D2 AZ Ventura Vipers55
Winner B1/A2 vs. D1/C2 Bobcat Dominators 37

12U Silver East - 6th Grade

Pool AWLR

03
Pool ASilver
01
Pool ASilver
10
Pool ASilver
10
Pool ASilver

Pool BWLR

00
Pool BSilver
20
Pool BSilver
02
Pool BSilver
11
Pool BSilver
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
D4
I Am Rockfish26
AVAC Hoyas25
9:00 AM
E1
Team Nikos White28
SC Avengers23
11:00 AM
F2
I Am Rockfish27
Open Gym Premier Elite31
11:00 AM
G1
Team Nikos White48
NLP27
1:00 PM
F1
Shepherd Sports53
AVAC Hoyas48
1:00 PM
F2
Reach Ravens53
SC Avengers17
3:00 PM
D1
Open Gym Premier Elite35
Shepherd Sports40
5:00 PM
B4
NLP16
Reach Ravens47
11:00 AM
C4
Open Gym Premier Elite57
AVAC Hoyas29
11:00 AM
D1
Shepherd Sports30
I Am Rockfish23
11:00 AM
D2
Team Nikos White28
Reach Ravens38
11:00 AM
D4
SC Avengers33
NLP36
1:00 PM
D1
A1 Shepherd Sports44
B2 Team Nikos White22
1:00 PM
D2
B1 Reach Ravens39
A2 Open Gym Premier Elite35
3:00 PM
A4
Winner A1/B2 Shepherd Sports44
Winner B1/A2 Reach Ravens35

12U Silver West - 6th Grade

Pool AWLR

01
Pool AElite
10
Pool AElite
20
Pool AElite
11
Pool AElite

Pool BWLR

00
Pool BElite
02
Pool BElite
10
Pool BElite
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
C2
Team Nikos Black60
OC Raptors27
12:00 PM
D1
Team Nikos Black43
Dominators Grey61
2:00 PM
C4
ARC 11U Elite28
Slam N Jam24
2:00 PM
D1
Dominators Grey49
OC Raptors21
4:00 PM
A4
Slam N Jam34
Rising Stars of America41
4:00 PM
B1
Hawk Hoops30
ARC 11U Elite46
6:00 PM
A2
Rising Stars of America41
Hawk Hoops34
10:00 AM
D4
ARC 11U Elite27
Rising Stars of America28
11:00 AM
E1
Hawk Hoops37
Slam N Jam54
12:00 PM
F1
A3 Slam N Jam15
B3 OC Raptors0
1:00 PM
D4
A1 Rising Stars of America34
B2 Team Nikos Black24
1:00 PM
E1
B1 Dominators Grey27
A2 ARC 11U Elite37
3:00 PM
B1
Winner A1/B2 Rising Stars of America39
Winner B1/A2 ARC 11U Elite33

12U Bronze - 6th Grade

Pool AWLR

01
Pool ABronze
11
Pool ABronze
00
Pool ABronze
03
Pool ABronze

Pool BWLR

00
Pool BBronze
40
Pool BBronze
10
Pool BBronze
02
Pool BBronze
21
Pool BBronze
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
C4
King's Basketball Club12
CVBA Ball Starz37
10:00 AM
D1
South Bay Mambas34
Socal Elite Raptors22
12:00 PM
D2
Team Nikos Blue36
King's Basketball Club23
12:00 PM
D4
Open Gym Premier Black37
CVBA Ball Starz31
2:00 PM
D2
Team Nikos Blue31
Jr. Hoops52
2:00 PM
D4
South Bay Mambas24
NEBA22
2:00 PM
E1
Socal Elite Raptors20
Open Gym Premier Blue13
4:00 PM
B2
Open Gym Premier Black22
Jr. Hoops32
4:00 PM
B4
NEBA47
Open Gym Premier Blue16
9:00 AM
D1
CVBA Ball Starz38
Jr. Hoops48
10:00 AM
E1
Open Gym Premier Black34
King's Basketball Club14
10:00 AM
F1
Socal Elite Raptors14
NEBA31
11:00 AM
F1
Team Nikos Blue32
CVBA Ball Starz57
12:00 PM
F2
South Bay Mambas39
Open Gym Premier Blue28
1:00 PM
F1
Team Nikos Blue23
Open Gym Premier Black57
1:00 PM
F2
King's Basketball Club14
Jr. Hoops37
3:00 PM
B2
A1 South Bay Mambas26
B1 Jr. Hoops46

13U Gold - 7th Grade

Pool AWLR

01
Pool AGold
10
Pool AGold
01
Pool AGold

Pool BWLR

00
Pool BGold
01
Pool BGold
20
Pool BGold

Pool CWLR

01
Pool CGold
00
Pool CGold
02
Pool CGold

Pool DWLR

01
Pool DGold
10
Pool DGold
01
Pool DGold
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
F1
Cal Supreme36
Coastal Elite31
10:00 AM
D2
I Am Rockfish Black51
Game Face Elite14
10:00 AM
D4
AZ Ventura Vipers Black37
Team Veritas35
11:00 AM
G2
Coastal Elite19
RC Bulls Black41
12:00 PM
E1
I Am Rockfish Black69
Shoreline Shockwave23
12:00 PM
F1
AZ Ventura Vipers Black35
Earl Watson Elite Silver50
1:00 PM
G1
RC Bulls Black69
Cal Supreme29
2:00 PM
F1
Shoreline Shockwave53
Game Face Elite42
2:00 PM
F2
Team Veritas20
Earl Watson Elite Silver50
2:00 PM
G1
San Diego Select 202068
Pumas18
4:00 PM
C1
South Bay Select26
San Diego Select 202078
6:00 PM
A4
Pumas47
South Bay Select42
9:00 AM
D2
A1 San Diego Select 202063
B2 AZ Ventura Vipers Black13
9:00 AM
D4
B1 Earl Watson Elite Silver63
A2 Pumas36
10:00 AM
F2
C1 I Am Rockfish Black56
D2 Cal Supreme36
10:00 AM
G1
D1 RC Bulls Black64
C2 Shoreline Shockwave38
11:00 AM
F2
A3 South Bay Select50
B3 Team Veritas40
11:00 AM
G1
C3 Game Face Elite46
D3 Coastal Elite27
12:00 PM
G1
Winner A1/B2 San Diego Select 202048
Winner B1/A2 Earl Watson Elite Silver34
12:00 PM
G2
Winner C1/D2 I Am Rockfish Black46
Winner D1/C2 RC Bulls Black39
3:00 PM
B4
Winner A1/B2 vs. B1/A2 San Diego Select 202049
Winner C1/D2 vs. D1/C2 I Am Rockfish Black28

13U Silver East - 7th Grade

Pool AWLR

10
Pool ASilver
11
Pool ASilver
00
Pool ASilver
20
Pool ASilver
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
F2
San Diego All-Stars36
CAVS35
9:00 AM
G1
Prodigy Athletic25
Jr. Hoops Blue64
11:00 AM
H1
San Diego All-Stars28
Jr. Hoops Blue42
11:00 AM
H2
Prodigy Athletic21
CAVS55
2:00 PM
C2
Prodigy Athletic41
San Diego All-Stars56
2:00 PM
C4
CAVS44
Jr. Hoops White48
4:00 PM
B1
A1 Jr. Hoops Blue20
A2 San Diego All-Stars31

13U Silver West - 7th Grade

Pool AWLR

10
Pool AElite
02
Pool AElite
00
Pool AElite
21
Pool AElite

Pool BWLR

11
Pool BElite
00
Pool BElite
01
Pool BElite
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
E1
Gamepoint Elite44
ELA Elite24
10:00 AM
F1
Hollywood Flyers55
Earl Watson Elite Black37
12:00 PM
F2
Gamepoint Elite46
NLP43
12:00 PM
G1
Hollywood Flyers55
Shepherd Sports52
3:00 PM
G2
3 Ball Academy60
Earl Watson Elite Black52
3:00 PM
D2
NLP30
ELA Elite37
4:00 PM
C2
3 Ball Academy49
Shepherd Sports51
9:00 AM
E1
3 Ball Academy43
Hollywood Flyers50
10:00 AM
G2
Earl Watson Elite Black41
Shepherd Sports55
12:00 PM
H1
A1 Hollywood Flyers48
B2 ELA Elite31
1:00 PM
G1
B1 Gamepoint Elite45
A2 Shepherd Sports56
2:00 PM
D1
A3 3 Ball Academy64
B3 NLP21
3:00 PM
C1
Winner A1/B2 Hollywood Flyers45
Winner B1/A2 Shepherd Sports48

13U Bronze - 7th Grade

Pool AWLR

21
Pool ABronze
22
Pool ABronze
10
Pool ABronze
10
Pool ABronze
01
Pool ABronze

Pool BWLR

20
Pool BBronze
02
Pool BBronze
00
Pool BBronze
30
Pool BBronze
21
Pool BBronze
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
F2
Edge32
Socal Elite Raptors24
10:00 AM
G1
Arcadia43
Pre-Eminent34
10:00 AM
G2
Team Nikos Black33
Open Gym Premier Black47
12:00 PM
G2
Edge29
Sundevils35
12:00 PM
H1
Arcadia26
I Am Rockfish Grey58
12:00 PM
H2
Pre-Eminent34
Team Nikos Black44
1:00 PM
H1
Open Gym Premier Blue19
Socal Elite Raptors27
2:00 PM
G2
Open Gym Premier Black51
I Am Rockfish Grey43
3:00 PM
D4
323 Hoops24
Sundevils22
5:00 PM
C1
323 Hoops27
Open Gym Premier Blue22
9:00 AM
F1
Open Gym Premier Black63
Pre-Eminent36
9:00 AM
F2
Arcadia16
Team Nikos Black35
9:00 AM
G1
Sundevils25
Socal Elite Raptors33
10:00 AM
H1
Edge33
323 Hoops34
11:00 AM
G2
Open Gym Premier Blue17
Sundevils63
11:00 AM
H1
Arcadia18
Open Gym Premier Black57
11:00 AM
H2
Pre-Eminent29
I Am Rockfish Grey49
1:00 PM
G2
I Am Rockfish Grey33
Team Nikos Black42
1:00 PM
H1
Open Gym Premier Blue29
Edge31
2:00 PM
D2
323 Hoops55
Socal Elite Raptors48
4:00 PM
B2
A1 323 Hoops18
B1 Open Gym Premier Black48

14U Gold - 8th Grade

East Division

Pool AWLR

00
Pool AGold
00
Pool AGold
00
Pool AGold

Pool BWLR

00
Pool BGold
00
Pool BGold
00
Pool BGold

Pool CWLR

00
Pool CGold
00
Pool CGold
00
Pool CGold

Pool DWLR

00
Pool DGold
00
Pool DGold
00
Pool DGold

West Division

Pool AWLR

00
Pool A
01
Pool A
02
Pool A
21
Pool A

Pool BWLR

10
Pool B
02
Pool B
00
Pool B
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
G2
San Diego All-Stars Gold38
Riverside Matrix35
9:00 AM
H1
Open Gym Premier Elite47
Prodigy Elite33
9:00 AM
H2
Gamepoint Elite28
Earl Watson Elite Silver33
9:00 AM
H4
Gamepoint Wildcats65
Shepherd Sports Red51
10:00 AM
H1
Jr. Hoops52
Shepherd Sports Red47
10:00 AM
H2
Earl Watson Elite Silver72
Cal Supreme34
11:00 AM
H4
San Diego All-Stars Gold39
West Elite42
11:00 AM
I1
Prodigy Elite33
Impact Elite92
11:00 AM
I2
Gamepoint Elite46
Cal Supreme36
12:00 PM
H4
Jr. Hoops59
Gamepoint Wildcats54
1:00 PM
H2
West Elite42
Riverside Matrix32
1:00 PM
H4
Open Gym Premier Elite42
Impact Elite54
2:00 PM
H1
LA Elite32
Camarillo Dons55
2:00 PM
H2
AZ Ventura Vipers Black49
Open Gym Premier Platinum A37
3:00 PM
E1
Earl Watson Elite Black36
Team Veritas42
3:00 PM
F1
LA Elite32
RC Bulls Black56
4:00 PM
C4
AZ Ventura Vipers Black47
Earl Watson Elite Black26
5:00 PM
C2
Camarillo Dons34
RC Bulls Black50
6:00 PM
B1
Open Gym Premier Platinum A29
Team Veritas38
9:00 AM
G2
AZ Ventura Vipers Black40
Team Veritas28
9:00 AM
H1
Open Gym Premier Platinum A36
Earl Watson Elite Black31
11:00 AM
H4
West A3 Open Gym Premier Platnium A55
West B3 Cal Supreme45
12:00 PM
H2
East A1 West Elite50
East B1 Impact Elite43
12:00 PM
H4
East A3 Riverside Matrix0
East B3 Prodigy Elite15
1:00 PM
H2
West A1 AZ Ventura Vipers Black22
West B1 Earl Watson Elite Silver47
1:00 PM
H4
East C1 JR Hoops26
East D1 RC Bulls Black51
2:00 PM
D4
East C3 Shepherd Sports Red42
East D3 LA Elite28
2:00 PM
E1
West A2 Team Veritas32
West B2 Gamepoint Elite36
2:00 PM
F1
East A2 San Diego All-Stars Gold55
East B2 Open Gym Premier Elite23
2:00 PM
F2
Winner East A1/B1 West Elite45
Winner East C1/D1 RC Bulls Black47
2:00 PM
G1
East C2 Gamepoint Wildcats68
East D2 Camarillo Dons56
4:00 PM
B4
Winner West A1/West B1 Earl Watson Elite Silver37
Winner East A1/B1 vs. East C1/D1 RC Bulls Black35

14U Silver East - 8th Grade

Pool AWLR

11
Pool ASilver
00
Pool ASilver
10
Pool ASilver

Pool BWLR

11
Pool BSilver
00
Pool BSilver
10
Pool BSilver

Pool CWLR

00
Pool CSilver
01
Pool CSilver
01
Pool CSilver

Pool DWLR

01
Pool DSilver
20
Pool DSilver
00
Pool DSilver
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
H4
San Diego Royals22
AVAC Hoyas38
10:00 AM
I1
San Diego All-Stars Black30
I Am Rockfish Grey26
12:00 PM
I1
AVAC Hoyas53
I Am Rockfish Black42
12:00 PM
I2
San Diego All-Stars Black16
ELA Elite78
1:00 PM
I1
Open Gym Premier Platinum B42
NLP38
1:00 PM
I2
I Am Rockfish Grey37
ELA Elite50
2:00 PM
H4
San Diego Royals24
I Am Rockfish Black41
3:00 PM
F2
Open Gym Premier Black32
Holistic Hoops27
4:00 PM
D1
NLP37
SD Next Generation65
5:00 PM
C4
SD Next Generation55
Open Gym Premier Platinum B52
5:00 PM
D1
La Mirada ACR0
Holistic Hoops15
6:00 PM
B2
La Mirada ACR25
Open Gym Premier Black61
10:00 AM
H2
A1 Open Gym Premier Black27
B2 I Am Rockfish Black36
10:00 AM
H4
B1 AVAC Hoyas46
A2 Holistic Hoops40
11:00 AM
I1
D1 ELA Elite54
C2 Open Gym Premier Platinum B29
12:00 PM
I1
C1 SD Next Generation58
D2 San Diego All-Stars Black25
2:00 PM
G2
A3 LA Mirada ACR0
B3 San Diego Royals15
2:00 PM
H1
C3 NLP20
D3 I Am Rockfish Grey39
2:00 PM
H2
Winner A1/B2 I Am Rockfish Black41
Winner B1/A2 AVAC Hoyas54
2:00 PM
H4
Winner C1/D2 SD Next Generation41
Winner D1/C2 ELA Elite54
4:00 PM
C1
Winner A1/B2 vs. B1/A2 AVAC Hoyas60
Winner C1/D2 vs. D1/C2 ELA Elite56

14U Silver West - 8th Grade

Pool AWLR

10
Pool AElite
00
Pool AElite
11
Pool AElite

Pool BWLR

00
Pool BElite
02
Pool BElite
10
Pool BElite
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
10:00 AM
I2
Edge34
Great Hearts40
11:00 AM
I4
Edge33
Triple Threat OC23
2:00 PM
I1
Pre-Eminent32
Rising Stars of America51
3:00 PM
G1
Great Hearts24
Triple Threat OC36
4:00 PM
D2
Pre-Eminent51
Game Face Elite46
6:00 PM
B4
Rising Stars of America53
Game Face Elite38
9:00 AM
H2
A1 Edge37
B2 Pre-Eminent41
9:00 AM
H4
B1 Rising Stars of America29
A2 Triple Threat OC35
12:00 PM
I2
A3 Great Hearts0
B3 Game Face Elite0
1:00 PM
I1
Winner A1/B2 Pre-Eminent36
Winner B1/A2 Triple Threat OC49

14U Bronze - 8th Grade

Pool AWLR

10
Pool ABronze
00
Pool ABronze
02
Pool ABronze

Pool BWLR

10
Pool BBronze
11
Pool BBronze
01
Pool BBronze
11
Pool BBronze

Pool CWLR

10
Pool CBronze
30
Pool CBronze
00
Pool CBronze
01
Pool CBronze
Date
Time
Court
VisitorScore
HomeScore
9:00 AM
I1
Team Nikos Black50
CVBA Hoop Stars37
9:00 AM
I2
Gamepont Select53
ELA Scholar's Select42
10:00 AM
I4
Gamepoint Select46
Shepherd Sports Blue35
11:00 AM
G4
I Am Rockfish Bronze38
Team Nikos Black53
12:00 PM
I4
Team Nikos White23
Open Gym Premier Blue29
1:00 PM
I4
SD Next Generation42
323 Hoops55
1:00 PM
G4
I Am Rockfish Bronze61
CVBA Hoop Stars38
2:00 PM
I2
ELA Scholar's Select41
Southeast Warriors50
2:00 PM
I4
SD Next Generation55
Team Nikos White41
2:00 PM
G4
Open Gym Premier Blue33
323 Hoops48
4:00 PM
D4
Shepherd Sports Blue40
Southeast Warriors30
9:00 AM
I1
Team Nikos White27
323 Hoops51
10:00 AM
I1
Southeast Warriors26
Gamepoint Select44
10:00 AM
I2
ELA Scholar's Select49
Shepherd Sports Blue57
1:00 PM
I2
Open Gym Premier Blue45
SD Next Generation50
2:00 PM
I1
A1 Team Nikos Black53
C1 323 Hoops59
2:00 PM
I2
B1 Gamepoint Select67
A2 I Am Rockfish Bronze38
3:00 PM
C2
A3 CVBA Hoop Stars46
B3 Southeast Warriors44
4:00 PM
C2
Winner A1/C1 323 Hoops40
Winner B1/A2 Gamepoint44

TOP